03.03.2019

Олександр Сєнкевич поділився своїми секретами успіху з жінками Миколаєва

Очільник  міста в неформальній обстановці поспілкувався з представницями прекрасної статті, розповів про свій життєвий шлях і поділився деякими  секретами успіху.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, 3 березня, мер Миколаєва Олександр Сєнкевич зустрівся з мешканками Корабельного району.

Катерина зазначила, що всі присутні дівчата виховують дітей. Їх життя насичене сімейними клопотами, але разом з тим вони з подругами ведуть активне громадське життя. Вийшло так, що мешканки міста створили невеликий клуб, на збори якого час від часу запрошують відомих мешканців міста, а ті, в свою чергу, розповідають про свій життєвий досвід.

— Ми запросили Вас як відому, успішну в професійному плані людину. Ви працювали в різних сферах. Нам цікава Ваша історія, — сказала Катерина.

Олександр Сєнкевич розповів, що його життєвий шлях був наповнений різноманітними труднощами. Але підтримка близьких, віра в свої сили, цілеспрямованість допомагали досягти успіху.

Як зазначив Олександр Сєнкевич, трудові будні у нього почалися вже в студентському віці.

— Працювати почав з третього курсу університету. Мені доводилося працювати вдень, а вчитися — вночі. Мені ніхто в цьому житті не допомагав, тому всього доводилося досягати самому, — поділився своїми спогадами очільник міста.

Так вийшло, що його і молодшого брата виховувала мама, яка намагалася зробити з дітей справжніх чоловіків, здатних самостійно приймати рішення і сміливо йти до своєї мрії.

— Мама вчила: єдиний твій ворог — це твоя лінь, — сказав мер, підкресливши, що ці слова в підсумку допомогли підкорити не одну вершину.

Олександр Сєнкевич додав, до того як зайняв відповідальну посаду Миколаївського міського голови, в професійному плані він зміг себе реалізувати в декількох галузях.

— Мало хто знає, що я не тільки фахівець в сфері ІТ, але й розбираюся в будівництві та можу професійно розробляти кошторис АВК, — зазначив керівник міста.

На даний момент у нього практично немає вільного часу. Адже міське господарство — це складний механізм, який вимагає постійної уваги. Незважаючи на напружений, часом виснажливий ритм, він знаходить можливість для пізнання нового і розвитку своїх здібностей. Адже без прагнення до самовдосконалення, як вважає міський голова, складно досягти по-справжньому великих цілей.

— Ваша історія успіху надихає! Що Ви можете порадити нам? — сказала Ксенія.

Олександр Сєнкевич відзначив, що на даний момент найважливіша місія всіх членів цього клубу — це виховання дітей. Мер підкреслив, що батьківство — це важка робота, яка вимагає терпіння і уваги до своїх дітей.

— Частіше спілкуйтеся з дітьми. Навчайте їх бути самостійними, відповідальними людьми. Якщо доводиться обговорювати їх недоліки зі своїм чоловіком, робіть це наодинці, щоб дитина не чула, про що ви кажите. Адже критика може поранити дітей, — сказав Олександр Сєнкевич.

Також у мера Миколаєва поцікавилися, які літературні твори він би порекомендував прочитати.

— У Бодо Шеффера є книга «Мистецтво управляти своїм часом». Вона буде корисна для того, щоб навчитися ефективно організувати себе. Я рекомендую всім прочитати цю книгу, — підкреслив Олександр Сєнкевич.

Відзначимо, що у зустрічі участь брав й відомий миколаївський ресторатор, переможець конкурсу «Король десертів»  Олег Чередниченко, який також розповів про свій життєвий шлях.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *