27.10.2019

Олександр Сєнкевич провів відкриту зустріч з миколаївцями в Інгульському районі

У п’ятницю, 25 жовтня, мер Олександр Сєнкевич провів чергову зустріч з городянами в рамках звіту міського голови перед громадою міста. Захід відбувся в Інгульському районі, на площі Перемоги.

Повідомляє прес-служба мерї.

– Відкрита форма зустрічей – моя особиста ініціатива. Наше спілкування в режимі прямого діалогу – обов’язкова умова діяльності місцевого самоврядування – тієї влади, яку ви обрали для вирішення найбільш актуальних питань життєдіяльності нашого міста. Адже всі зміни, які відбуваються у Миколаєві, є результатом нашої з вами спільної повсякденної роботи, – звернувся до миколаївців Олександр Сєнкевич.

Мер проаналізував, що вдалося зробити у 2019 році, і над вирішенням яких проблем необхідно працювати надалі. Кожен миколаєвець також міг висловити особисту думку та запропонувати свої корективи до планів міської влади на наступний рік.

– Основні завдання – це виконання бюджету та продовження співпраці з міжнародними інституціями, які надають свою підтримку в реалізації важливих для розвитку Миколаєва проєктів, – зазначив міський голова. – 2019 був визначений роком медицини, і ми приділили цій галузі особливу увагу. Наступного року пріоритетом стане розвиток освіти і продовження ремонтів доріг по місту, одночасно з внутрішньо квартальними проїздами та дорогами приватного сектору.

Олександр Сєнкевич також детально розповів про принципи бюджетної політики, позитивні зрушення в медичній галузі та кроки у напрямку вирішення транспортного питання.

— Завдяки партнерству з європейськими установами міська влада послідовно оновлює рухомий склад комунальних підприємств, що надають послуги з пасажирських перевезень. Зокрема, ми придбали 23 сучасних автобуси і плануємо закупити ще 40 нових одиниць, — зазначив міський голова.

Друга частина зустрічі традиційно була присвячена відкритому спілкуванню з мером. Жителі Інгульського району задавали багато питань, серед яких: регулювання руху великовантажного транспорту, встановлення побудинкових лічильників, вирішення проблеми з утриманням недобудови, що розташована на площі Перемоги біля супермаркету, необхідність ремонту спортивної зали у школі №11. Звертались люди і з проханням проконсультувати їх щодо соціальних питань, зокрема нарахування субсидії та інших виплат. Фахові роз’яснення їм надали представники структурних підрозділів міської ради.

Всі звернення миколаївців, які потребують більш детального вивчення, були взяті на контроль працівниками департаменту міського голови.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *