09.10.2019

Олександр Сєнкевич провів зустріч з мешканцями у мкр. Кульбакине

У вівторок, 8 жовтня, у мкр. Кульбакине відбулася чергова зустріч міського голови Олександра Сєнкевича з городянами в рамках щорічного звіту про роботу у 2019 році.

Традиційно свою доповідь мер розпочав із загальної інформації по місту, після чого детальніше зупинився на тому, що було зроблено у Корабельному районі. Олександр Сєнкевич нагадав, що 2019 був визначений роком медицини, тому значну увагу міська влада приділяла саме цій галузі. Великий обсяг коштів з міського бюджету було спрямовано на зміцнення матеріально-технічної бази установ сфери охорони здоров’я, зокрема, на комп’ютеризацію медзакладів.

— До комунальної власності прийнято лікарню №5, що розташована у Корабельному районі. Відтепер у нас є п’ять лікарень, які міська влада послідовно модернізує. З березня поточного року в тестовому режимі запрацювала електронна медична картка, а з квітня — електронний медичний рецепт. Наразі розробляється функціонал електронного направлення та лікарняного. Оновлюється обладнання реанімаційних і діагностичних відділень, — сказав Олександр Сєнкевич.

Мер також розповів, що для сімейних амбулаторій коштом міської скарбниці придбали багатофункціональні медичні кейси, який бере із собою на виклик до пацієнта лікар.

— Вони обладнані медичною апаратурою і планшетом, що дозволяє оперативно виконати необхідні маніпуляції, провести обстеження, внести дані до електронної картки пацієнта і виписати направлення до вузькопрофільного спеціаліста.

Продуктивною стала друга частина зустрічі, яка пройшла у форматі «питання — відповідь». Мешканці звертали увагу на проблеми мікрорайону, серед яких брак медичних кадрів, а саме — лікаря-педіатра, регулювання графіка руху транспорту у вечірній час, необхідність продовження асфальтування доріг, відновлення Кульбакінського водосховища, відсутність облаштованих зелених зон для відпочинку, ігрових та спортивних майданчиків тощо.

Міський голова зазначив, що у сімейній амбулаторії, розташованої поряд, у мкрн Широка балка, завершується будівництво житла для медичних працівників. До кінця поточного року планують здати в експлуатацію дві квартири. Туди планують заселити лікарів-педіатрів. Один з них буде працювати у Широкій балці, а іншого переведуть у Кульбакине. Таким чином, кадрова проблема буде вирішена.

Актуальним для мешканців мікрорайону є відновлення курсування громадського транспорту за маршрутом №5 «Кульбакине — завод Океан». Мер повідомив, що перевізник ТОВ «Алан-Техно» відмовився обслуговувати маршрут:

«Найближчим часом на виконком міської ради винесуть проєкт рішення щодо розірвання договору з перевізником та буде об’явлено конкурс на три нових маршрути: №5, №79 та №63».

Олександр Сєнкевич зазначив, що мета міської влади – створити якісну систему пасажирських перевезень та нагадав, що за рахунок кредитних коштів Миколаїв нещодавно отримав 23 сучасних автобуси. Вперше містом почав курсувати комунальний комфортний пасажирський транспорт, пристосований для потреб городян з інвалідністю.

На черзі — модернізація електротранспортного господарства. Місто планує придбати 60 нових тролейбусів, оновити інфраструктуру, контактні мережі і тролейбусне депо КП «Миколаївелектротранс». Також за рахунок кредитних коштів місто може отримати 40 автобусів. Частина з них курсуватиме Корабельним районом, зокрема, заїжджатиме і в Кульбакине.

Під час зустрічі мер також повідомив, що наступного року планують провести ремонт харчоблока у школі №44, завершити будівництво огорожі навколо навчального закладу та дитячого майданчика.

Крім того, на замовлення адміністрації Корабельного району розроблено проєкт реконструкції вул. Знам’янської. Наступного року на його реалізацію з міського бюджету планують спрямувати 5,2 млн грн. Триватимуть і поточні ремонти доріг у Корабельному районі.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *