03.03.2019

Олександр Сєнкевич розповів про стан реалізації важливих для міста інфраструктурних проектів

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів, на якій стадії реалізації перебуває низка важливих для міста інфраструктурних проектів.

Днями під час ефіру на ТРК «НІС-ТВ» Олександр Сєнкевич розповів, як просувається робота над проектами. За словами мера, міська влада провела соціологічні опитування та визначила напрямки, які миколаївці вважають найбільш проблемними для міста. До таких увійшов, насамперед,  стан міських автошляхів.

— Хочу нагадати, що через місто проходять дороги державного значення, які знаходять на балансі Служби автомобільних доріг: Проспект Героїв України, Інгульський міст, частина вул. Пушкінської та вул. Нікольської, Одеське шосе, вул. Веселинівська, Південнобузький міст, частина вул. Великої Морської. Утримання цих доріг, латання ям, прибирання прибордюрної території – це повноваження Служби автомобільних доріг. Міська влада не може фінансувати роботи, хоча автошляхи  й перебувають у дуже поганому стані. Я повідомив про цю проблему Президенту, адже це знаходиться у сфері його впливу як відповідальність Кабінету Міністрів України. Сьогодні ми працюємо разом з облдержадміністрацією: передали кошти для розробки проекту виконання поточного ремонту цих доріг. Сподіваюся, отримаємо з дорожнього фонду кошти на їх відновлення, — зазначив міський голова.

Не менш важливим питанням, що потребує сприяння на державному рівні, є будівництво дюкеру для централізованого водопостачання  мікрорайонів Варварівка, Великої і Малої Корених.

Люди сьогодні п’ють воду, яка є умовно питною. Миколаєву вже 230 років, а у деяких районах і досі немає централізованого водопостачання. Проект вже розроблений і поданий Державному фонду регіонального розвитку на фінансування. Я очікую, що поточного року ми отримаємо хоча б 10-15 млн для того, щоб почати роботи, — сказав Олександр Сєнкевич.

Також до Державного фонду регіонального розвитку міська влада направила проект з реконструкції Центрального стадіону, який місто повністю власним коштом реалізувати не зможе. Планується, що ДФРР виділить біля 10 млн грн. Крім того, фінансової підтримки від держави поточного року очікують на реконструкцію дитячого садочка в мкрн Північний.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *