12.04.2019

Олександр Сєнкевич хоче оновити склад виконавчого комітету міськради

Міський голова Олександр Сєнкевич планує винести на сесію міської ради питання про внесення змін до складу виконкому.

Про це мер повідомив у п’ятницю, 12 квітня, під час засідання виконкому.

Поважаю членів виконкому, і вважаю вас гідними людьми.  Але для того, щоб виключити усі можливі «інсинуації», зокрема питання щодо мого членства у виконкомі, який сформувався в той час, коли я перебував у вимушеній відпустці, я прийняв рішення оновити його.

Олександр Сєнкевич запропонував  виключити зі складу виконкому Олександра Садикова і Дмитра Крейніна, як таких, що не беруть участь у вирішенні важливих для міста питань.

Олександр Садиков став членом виконкому через посаду заступника міського голови, яку він так і не зайняв. Неодноразово наголошував: наше головне завдання — зробити Миколаїв краще, а життя миколаївців комфортним, щоб молодь залишалася і розвивала це місто. На жаль, є окремі особистості, які дестабілізують роботу міської влади, — зазначив мер. — Хочу також пояснити своє рішення щодо Дмитра Крейніна.  Я не бачив його жодного разу, і не знаю, яке він має відношення до міста. Більш того, ця людина постійно розміщує публікації стосовно розбіжності наших з ним поглядів з різних питань. Але для того, щоб розійшлися думки, потрібно спочатку з людиною спілкуватися.

Міський голова зазначив, що виконком — це не арена, на якій кожен може робити політичні заяви. Передусім, це команда, яка разом з міським головою працює на благо міста та його жителів.

На відміну від голови облдержадміністрації, посада міського голови є виборною, і від Президента не залежить. Вона залежить від інтриг, які відбувалися в сесійній залі. Але півроку моєї відсутності показали, що проблема була не в мені, а в неможливості працювати консолідовано.

Олександр Сєнкевич також зазначив, що має намір включити до складу виконкому нових представників.

Пропонуватиму двох людей виключити. А кого включити — будь ласка, громадські організації, лідери громадської думки, пропонуйте людей. Зі свого боку я особисто сприятиму, щоб всі люди, які представляють не себе самого, а хоча б 100 миколаївців, пропонували свою кандидатуру і включалися до складу виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *