06.09.2021

Олена Дяченко з Миколаєва увійшла в 20-ку кращих кухарів 11-го сезону шоу «МастерШеф»

Олена Дяченко з Миколаєва, була на кастингу трьох сезонів «МастерШеф. Професіонали », і увійшла в 20-ку кращих кулінарів-аматорів в 11-му сезоні «МастерШеф ».

Про це повідомляє Інше ТБ.

На першому етапі в 11-му сезоні реаліті-шоу «МастерШеф» на СТБ, коли вирішувалося, хто з 40 пройшли кастинг кухарів-аматорів пройде далі, Олена Дяченко приготувала філе дорадо з мідіями і спаржею. І пройшла!

4 вересня з 33 кулінарів-аматорів відбирали 20 кращих. Перед випробуваннями учасників розділили на 9 команд, і їм треба було всією командою приготувати страву-стартер з продуктів на фуд-гірці, а після успішно пройденого 1-го етапу необхідно було з 5 обраних інгредієнтів приготувати страву.

Одна команда покинула проект після першого етапу — їх закуска з креветок в італійському стилі не сподобалася Ектору. Ще дві команди покинули проект після другого етапу.

Команда, в якій була Олена Дяченко, приготувала для страви-стартера імпровізацію на тему сальси з креветкою — «sammershrimps», як вони назвали свою страву. Хоча презентація Ектору не сподобалася, але далі команда пройшла. А в якості другої страви приготували удон з куркою — як жартувала Олена, «Азія в Коблево». Судді — шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво, шеф-кухар Володимир Ярославський та переможниця 3 сезону Ольга Мартиновська — залишилися задоволені.

На наступному етапі учасників знову розподілили по командам, яким довелося розгадати інгредієнти запропонованих страв, а потім приготувати їх самостійно. Команда в загальному вгадала два блюда — в другому помилилася з рибою (вирішила, що сібас, а це був осетер, плюс в Селеровому пюре не додали місо-пасту). А ось щодо французького мусу з малиновим соусом — всі судді залишилися задоволені.

Які випробування чекають нашу землячку далі, побачимо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.