28.02.2019

Олімпійський чемпіон з Миколаєва змушений пропустити наступний сезон

Олімпійський чемпіон Пхьончхана-2018 українець Олександр Абраменко заявив, що має намір пропустити наступний сезон 2019/2020.

Олександр Абраменко візьме перерву у виступах, як мінімум, на один сезон. Про це він заявив у коментарі UA:Перший після етапу Кубка світу в Мінську.

У мене ще після Олімпіади були думки відпочити. Це були четверті Олімпійські ігри для мене – це було важко і фізично, і морально до мене, часу відпочити навіть не було. Думав йти після [Олімпіади в] Кореї, але стримав чемпіонат світу. У наступному році буду лікуватися, відновлюватися, а тоді з новими силами на чемпіонат світу,– сказав Олександр.

Останнім стартом 30-річного українця в цьому сезоні став етап Кубка світу в Раубічах, де він виступив невдало, не зумівши потрапити в фінал.

Єдиний подіум сезону Олександр здобув на чемпіонаті світу: він виграв срібло, яке стало для нього першим в кар’єрі на світовій першості.

Крім нього, наступний сезон пропустить також лідер жіночої збірної Ольга Полюк. Українці пропустять сезон, який буде перехідним – чемпіонату світу не буде, а залікові очки на наступну Олімпіаду ще не будуть розігруватися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *