20.08.2021

Оновлене дитяче містечко «Казка» готове дивувати гостей


У суботу, 21 серпня, відкриється для відвідувачів дитяче містечко «Казка». Упродовж трьох місяців тут тривали масштабні роботи з благоустрою.

Напередодні відкриття оновлений об’єкт оглянули міський голова Олександр Сєнкевич та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

Таким гарним дитяче містечко «Казка» ще не було, — поділився враженнями міський голова Олександр Сєнкевич. — Бюджетних коштів тут не витрачено ні копійки. Подібні проєкти державно-приватного партнерства мають стати нормою для нашого міста. Перший інвестиційний конкурс демонструє чудові результати. Тепер «Казка» дійсно схожа на сучасний об’єкт садово-паркового мистецтва.

Що ж вдалося реалізувати за цей період і які цікавинки чекають на маленьких миколаївців розповів Олександр Скрипін, який став переможцем конкурсу на провадження в містечку підприємницької діяльності. За його словами, повністю завершено благоустрій двох третин парку. Виконано озеленення, замінено інженерні мережі, встановлено нові опори освітлення.

Фахівці чудово попрацювали над ландшафтом: укладено 4 тисячі кв метрів рулонного газону зі зрошенням, висаджено понад 350 кущів та дерев. На центральному майданчику вимостили нову плитку з візерунком у вигляді квітки.

Обабіч затінених алей облаштовані зручні місця для лавок. 22 новеньких лавки вже встановлені, ще 30 одиниць планують придбати. Усі роботи виконано коштом підприємця. За його словами, лише на благоустрій уже спрямовано понад 5 млн грн.

Відзавтра для відвідувачів працюватимуть популярний автодром, мотузковий та батутний парки, атракціони «Вежа вільного падіння», «Екстрим» та манежна карусель. Вказані атракціони пройшли випробування щодо безпечної експлуатації. На черзі — «Оглядове колесо». Також очікують прибуття обладнання для ковзанки, що розміститься взимку на центральному майданчику, та ще 4 атракціонів. На території містечка діятиме картка відвідувача із системою бонусів. Вартість розваг складатиме від 40 до 80 грн, залежно від складності атракціону.

Начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров зауважив, що раніше в “Казці» працювали 18 орендарів із платними розвагами для дітей. Нині площа містечка, зайнята атракціонами, зменшилась на тисячу кв метрів. Натомість облаштовані зелені зони та мальовничі куточки для відпочинку.

Згадайте 2015 рік. Ніде пройти, уся територія захаращена, заставлена батутами, машинками. Ми поставили завдання — навести в містечку лад, щоби можна було вільно гуляти, відпочивати в затишних місцях. Крім того, хотілося, щоби з’явились цікаві, сучасні розваги. Нині перший етап уже реалізований. Щодо решти території, яка йде вздовж вулиці Чкалова, там давно немає ні води, ні електрики. Ці капітальні роботи будуть виконуватись в осінньо-зимовий період. Сподіваюся, у травні 2022 року, коли «Казка» святкуватиме 40 років свого існування, ми завершимо все заплановане, — каже посадовець.

Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *