19.10.2021

Оновлено перші 6 кілометрів туристичного маршруту

Перші 6 кілометрів дороги Т-15-15 Федорівка – Рибаківка – база відпочинку «Лугове» вже з першим шаром покриття.

Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Планується відновити 25 кілометрів автошляху Т-15-15 Федорівка – Рибаківка – база відпочинку Лугове. Ця дорога з’єднує міжнародну трасу М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ з курортними селищами Рибаківка, Лугове та Морське.

Наразі майже чверть туристичного маршруту заасфальтовано першим шаром покриття. Для посилення основи дороги та відновлення зношеного покриття дорожники поетапно влаштовують шар з піску, суміші ЩПС та СФОВ, а також крупнозернистого асфальтобетону.

Паралельно проводиться ремонт мосту біля села Тузли. на час ремонту облаштовано тимчасову об’їзну дорогу поряд з основним проїздом. На самому мостовому переході наразі демонтовано старі плити, їх замінять новими. Також будуть відремонтовані мостові опори та влаштовано тротуари.

Загалом, до початку наступного курортного сезону, планується оновити туристичний напрямок Т-15-15 по всій протяжності. У населених пунктах Тузли та Рибаківка, а також на базах відпочинку вздовж Чорноморського узбережжя буде виконано повний спектр робіт з облаштуванням супутньої інфраструктури. Тут буде встановлено 16 нових автопавільйонів, влаштовано тротуарну і тактильну плитку, електроосвітлення та пішохідні переходи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *