03.09.2021

Оселя добра та милосердя: міському геріатричному закладу — 19 років

У Миколаївському геріатричному будинку милосердя ім Святого Миколая вже 19 років невтомно піклуються про містян похилого віку та інвалідів. Заклад відкрили 5 вересня 2002 року за рішенням міської ради. Відтоді ж його очолює Володимир Власов — людина чуйна, небайдужа, віддана своїй справі.

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Нині в притулку проживають майже 40 містян, середній вік яких складає 73 роки. Половина —  лежачі, тож потребують особливого піклування. Є тут і свої довгожителі. Четверо миколаївців перетнули 90-річний рубіж.

3 вересня до будинку милосердя завітали численні гості, щоби разом з колективом та підопічними відзначити важливу дату та підбити підсумки майже двох десятиліть роботи. Прийшли містяни, які роками опікуються притулком, адже випадкових людей тут немає.

Від імені Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича до присутніх звернувся віцемер Анатолій Петров.

Дякую колективу, який взяв на себе відповідальність за долі людей. Все своє душевне тепло працівники будинку милосердя вкладають у створення комфортних умов проживання для своїх підопічних. Фактично, цим вони продовжують життя. Прийміть же щирі вітання та подарунки у цей святковий день, — сказав посадовець. — Зичу всім здоров’я та миру!    

Прозвучало багато сердечних слів, подарунків сьогодні було без ліку. А виступи дитячих колективів Палацу творчості учнів допомогли створити справжню атмосферу свята.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.