05.11.2021

Останній місяць осені подарував миколаївцям весняне тепло — подачу тепла містянам відтерміновано на декілька днів

5 листопада у Миколаєві аномально тепла температура повітря – 18-20 градусів за Цельсієм.

Завдяки сприятливим погодним умовам керуючі компанії, ЖЕКи та ОСББ мають гарну нагоду налагодити гідравлічний режим, оскільки насосне устаткування ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у роботі, а споживачі й надалі можуть підключати свої будинки, аби при похолоданні безпроблемно та оперативно отримати тепло.

Закликаємо керуючі компанії, ЖЕКи та ОСББ не гаяти часу й працювати над налагодженням роботи внутрішньобудинкових систем, аби уникнути нарікань від мешканців!

Зауважимо, що тепло на соцферу буде подаватися з неділі, аби діти повернулися до теплих приміщень та знаходилися в комфортних умовах.

Житловий фонд Миколаєва отримає тепло, орієнтуючись на температурні графіки, з початку наступного тижня (понеділок-вівторок).

Про будь-які зміни будемо оперативно інформувати.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за телефоном приймальні: 44 25 78 або ж пишіть на електронну адресу: nikteplo@optima.com.ua

Якщо ви стали свідком аварійної ситуації на теплових мережах, телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби підприємства: 44 25 77, 095 822 11 66 (цілодобово).

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.