07.10.2019

Отруєння на Буковині: захворіли майже 130 осіб

У лабораторному центрі подали список страв, в яких виявили хвороботворні бактерії.

У Чернівецькій області кількість отруєних на весіллі в селищі Путила досягла 129 осіб, з яких 36 дітей. Про це повідомляє регіональний лабораторний центр МОЗ у понеділок, 7 жовтня.

Відзначається, що з числа захворілих до лікарень потрапили 73 людини, з них 19 дітей.

«Зокрема, в КНП Вижницька районна лікарня (м. Вашківці) госпіталізовані 24 людини, з них 8 дітей, в КЗ Путильська ЦРЛ — 41 особа, з них 10 дітей, в ОКУ Обласна клінічна лікарня м. Чернівці — 7 осіб (дорослі), ОКУ Обласна дитяча клінічна лікарня — 1 (дитина). Іншим хворим проводиться амбулаторне лікування, ведеться медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, тривають заходи щодо активного виявлення випадків захворювань», — йдеться в повідомленні.

За результатами бактеріологічних досліджень виділено Salmonella enteritidis варіант jena в таких продуктах: риба форель у сметані, стегно курки гарячого копчення, холодець, риба смажена в клярі, філе лосося мариноване, ковбаса копчена, рулет курячий, пиріг з м’ясом.

«В окремих зразках харчових продуктів — сирна кулька, відбивна свиняча, домашня ковбаса, рулет з яйцем, торт зі сметанним кремом, виділено К. pneumonia, в буженині — М. pneumonia, E. Coli, в оселедці — S. Epidermidis», — додали в лабораторному центрі.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *