13.07.2019

Отруєння під Одесою: в лікарнях 32 людини, з них 30 дітей

З оздоровчо-спортивного табору госпіталізували 56 осіб. За даними медиків, у них гострий гастроентероколіт.

Станом на 7:00 суботи, 13 липня, в лікувальних установах Білгород-Дністровського району Одеської області після отруєння перебуває 32 людини, з них 30 дітей. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

У відомстві нагадали, що 11 — 12 липня до медичних установ Білгород-Дністровського району з попереднім діагнозом Харчове отруєння звернулися 56 осіб, з них 53 дитини (2002 — 2010 р.н.), які відпочивали в санаторії «Медик-2» в смт Сергіївка Білгород-Дністровського району.

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, серед 244 відпочивальників та персоналу в дитячому оздоровчо-спортивному таборі «Медик-2» (смт Сергіївка, Білгород-Дністровський район Одеської області) було спочатку госпіталізовані до районних лікарень з попереднім діагнозом харчової токсикоінфекції 52 людини, в тому числі 50 дітей.

Місцеві медики повідомили, що все необхідне для лікування постраждалих є, а в самому таборі працює «швидка» та інфекціоніст з метою активного виявлення хворих.

Перебіг захворювання у всіх госпіталізованих — середньої тяжкості.

Також у Центрі додали, що постраждалі діти прибули на відпочинок 9 — 11 липня з Київської, Чернігівської та Харківської областей.

За фактом отруєння людей, які відпочивали в санаторії в Одеській області, відкрили кримінальне провадження.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *