06.09.2021

Оштрафували і позбавили прав військовослужбовця, який їздив п’яним по Миколаєву

В кінці серпня 2021 року Корабельний районний суд міста Миколаєва розглянув справу про адміністративне правопорушення відносно військовослужбовця в / ч А1836 Валерія Савченко.

За даними протоколу, складеного поліцейськими, 8 липня 2021 роки (о 22:07) по проспекту Богоявленському, в районі будинку 340/1, Валерій Савченко керував транспортним засобом «ЗАЗ 1102», маючи явні ознаки алкогольного сп’яніння (запах алкоголю з порожнини рота, нечітка мова). За згодою водія, він пройшов огляд на стан алкогольного сп’яніння на місці зупинки за допомогою алкотестера Драгер, показники якого склали 2,15 проміле. У зв’язку з незгодою водія з цим результатом, він виявив бажання пройти медичний огляд на стан алкогольного сп’яніння в медустанові. Згідно з висновком медиків, Савченко перебував в стані алкогольного сп’яніння (результати огляду — 2,08 проміле).

За викликом суду Валерій Савченко не з’явився, про причини неявки не повідомив, а також заяв від нього про відкладення розгляду справи не надходило. У підсумку, справу розглядали за відсутності порушника.

За керування у нетверезому стані суд призначив Валерію Савченко покарання у вигляді штрафу в сумі 17000 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 1 рік. Також вирішено стягнути з порушника в доход держави судовий збір в сумі 454 грн.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.