11.09.2019

Паралімпійця Андрія Комара та його дружину Оксану привітали зі «сталевим» весіллям

У міському палаці культури та урочистих подій сьогодні, 10 вересня, провели зворушливу церемонію з нагоди 11-ї річниці шлюбу учасника Паралімпійських ігор в Пекіні 2008 року Андрія Комара та супутниці його життя Оксани.

Зі сталевим весіллям подружжя вітали батьки та друзі, діти Єва та Кирило, а також представники міської влади – начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Василенко та колектив підрозділу, директор Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергій Бондаренко, начальник управління культури Юрій Любаров.

Оксана та Андрій познайомилися в 2001 році, одружилися в 2008. Цього року їхні діти вже пішли до першого класу. Подружжя привітали з річницею та побажали довгих років щасливого сімейного життя.

—  Такі міцні родини, як ваша, головна цінність нашого міста, — зазначила ведуча урочистої церемонії.

Спершу урочистості хотіли провести в приміщенні, адже коштом Громадського бюджету для палацу придбали автономний мобільний сходовий підйомник. На жаль, через технічні характеристики візок Андрія не вдалося підняти сходами, тож довелося перенести все на вулицю.

Як пояснила директор закладу Людмила Бондар, підйомник тестували на звичайному візку, що надало управління праці та соціального захисту. Тоді як спортсмени зазвичай їх переобладнують, роблять легшими, аби зручно та швидко пересуватися.

— Є досить багато різновидів візків. На жаль, ми це не врахували, хоча постачальник і запевняв, що підйомник підходить майже для всіх. Втім, проблему будемо вирішувати, звернемося до постачальника з проханням пристосувати цю модель підйомника. Обов’язково реалізуємо задумане, адже серед тих, хто бере у нас шлюб, є пари з обмеженими можливостями, — розповіла пані Людмила.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *