13.02.2019

«Партії Майдану» обманюють і грабують народ

51791387_320763381882026_5066931493578735616_n-e1549463180994

Інтерв’ю з кандидатом на пост Президента України Корнацьким А.О

Частина перша. Хто і чому знову розгортає брудну кампанію «чорного піару» проти Корнацького.

Вперше на всю Україну ім’я Аркадія Корнацького прогриміло в 1998 році, коли його батьки-колгоспники з ініціативи їх односельчан викупили земельні та майнові паї всього «колгоспу» — КСП «Шлях Леніна» села Чаусово-2 Первомайського району Миколаївської області. Викупили відкрито, гласно, з повідомленням про це всіх місцевих і обласних органів влади, засобів масової інформації, з нотаріальним посвідченням і державною реєстрацією всіх угод, сплатою всіх податків тощо.

Влада тоді була шокована, місцеві начальники не знали, як на це реагувати, київські також були збиті з пантелику.

Все тому, що їх тлумачення законодавства було однозначним: ніхто й нічого не може робити без їх дозволу. А Корнацький Аркадій — бо саме він, як професійний юрист, забезпечував юридичний супровід правочинів з викупу паїв — обійшовся без них.

29 серпня 2000 року про факт викупу Корнацькими цілого «колгоспу» узнав тодішній Президент України Кучма. До виявлення факту вбивства Георгія Гонгадзе було ще три неділі, тож Кучма ще почувався героєм, всемогутнім і недоторканим диктатором. Перед телекамерами він назвав чаусянську «земельну епопею» незаконою, а щодо Корнацьких дав наказ «піймати їх і кинути за грати».

МП — Аркадію Олексійовичу, Ви народилися й виросли в Чаусово-2, у 1972 році були призвані на строкову службу в армії, з 1974 по 1980 рік навчалися в Москві в університеті, стали юристом, залишилися жити й працювати в Москві. Тобто, на кінець 90-х Ви вже понад 25 років жили за межами України. Що спонукало Вас вкласти великі гроші в українське сільське господарство, яке на той час було в глибокій кризі?

А.К. — Я ніколи не відривався від свого села і від України. Щороку за кожної нагоди приїздив до батьків, підтримував постійні зв’язки з односельчанами. Чим міг, допомагав їм і колгоспу, в якому ще у шкільні роки почав трудовий шлях. Влітку 1998-го, як завжди, приїхав до батьків напередодні дня народження, а колгоспники звернулися зі своїми проблемами. Станом на кінець 90-х украінські «реформатори» вщент зруйнували аграрну систему господарювання, перетворили селян на безправних жебраків, кинули їх напризволяще. Голова нашого колгоспу користувався цим у власних інтересах. Коли у людей терпець урвався, вони прийшли до мене з проханням і пропозицією, від яких я не міг відмовитися. Просто тому, що не вмію бути байдужим до чужого горя, ніколи не кидаю людей в біді. 

МП — Але ж тоді ніхто й подумати не міг, що можна купити «весь колгосп» !

А.К. — Українські політики і державні діячі завжди писали і тлумачили законодавство не так, щоб воно працювало на народ — як мало би бути в демократичній і правовій державіі, — а «під себе». Навіть якщо в законі прописані цілком адекватні правові норми, чиновник так перекручує їх зміст, що виходить все навпаки. Вони й суспільство привчили до такого потворного сприйняття законодавства.

Зі мною такі номера не проходять. Я вмію читати і тлумачити закон правильно, а не так, як хочеться якимось шахраям, нехай би і високопосадовим. Жодної необхідності щось узгоджувати з органами влади при купівлі-продажу паїв не було, і я нікого не питав. Але знаючи обстановку, спеціально повідомив адміністрації, юстицію і прокуратуру про наші наміри — щоб не було претензій, що вчиняються якісь підпільні нелегітимні дії. 

Звісно, якби не було можливості придбати землю і майно у власність батьків, при всьому бажанні допомогти землякам я не ризикнув би «на пташиних правах» вкласти великі кошти у аграрний бізнес. Це майже гарантовано означало би просто втратити їх. А я знаю ціну трудової копійки, бо завжди заробляв її власною працею. 

МП — Як відомо, у Корнацьких і без того не обійшлося без «земельних проблем»…

А.К.Отож-то й воно… Як почалося з подачі Кучми, так і до сьогодні не кінчається… Одні бандити при владі змінюються на інших, і всі вони прагнуть одного — збагачуватися за рахунок грабежів. Владні повноваження тільки для цього й застосовуються — або людей і бізнес грабувати, або бюджетні кошти і природні ресурси дерибанити.

МП — Останнім часом Вас звинувачують у тому, що Ви начебто відібрали землю у декількох сотень мешканців Первомайська, у так званих бюджетників. Можете пояснити, в чому суть проблеми?

А.К.В Україні при владі завжди були злочинці різних калібрів. У мене щодо них своє «сортування». «Дніпропетровський клан», тобто Кучма, Лазаренко, Тимошенко — це взагалі, на моє переконання, державні зрадники. Їх привели до влади з абсолютно однозначною метою — знищити Україну, що вони й роблять. 

Нинішніх я називаю вінницько-житомирськими шахраями — по Гройсману і Зубку, які є головними провідниками антинародних «реформ» 2014-2019 років.

А «регіоналів», як і весь народ, вважаю бандитами у владі. Коли у 2010 році Янукович став президентом, по всій країні почалося небачене до того свавілля. На Миколавщині його очолили «губернатор» Круглов і облпрокурор Стоянов, які до того ж володіли не тільки власними  владними ресурсами, але й будь-якими киїськими.

Наприклад, за необхідності «підключали» генпрокурора,міністра МВС чи будь-якого іншого міністра, керівників держслужб, інспекцій тощо. 

Коли я в 2011 році публічно заявив про намір обиратися народним депутатом України, з боку влади почався тиск усіх можливих видів, і зокрема через спроби відібрати батьківську землю. «Риги» були настільки впевненими у вседозволеності й безнаказаності, що своїм злочинам хіба що тільки надавали видимість якоїсь правової обгрунтованості. 

Так вони поступили і щодо сільгоспземель моїх батьків. Роздержавлену, передану в колективну власність ще в 1995 році, розпайовану і законно ними придбану в повній відповідності до чинного на той час законодавства землю «віднесли» назад до державної власності розпорядженням голови Первомайської райдержадміністрації Демченка, а потім начебто «роздали» безоплатно так званим бюджетникам. 

«Віднесли» і «роздали» беру в лапки, оскільки з таким же успіхом голова РДА міг би розпоряджатися, наприклад, і приватними квартирами громадян, і земельними ділянками на Марсі — не має він таких повноважень. Такі розпорядження є недісними з моменту їх ухвалення і не породжують юридичних наслідків. 

Тому де-юре право власності моєї матері (батька на той час на цьому світі вже не було, мати успадкувала його землю) залишалося чинним, а у «бюджетників», звісно, жодних прав на землю не виникло. Це юридична аксіома. Але «ригам» на це було начхать, вони ж насправді не про «бюджетників» дбали, а суто про свої інтереси. «Оптом» видавши працівниам бюджетних установ Первомайська,ментам і миколаївським бандюкам державні акти на право власності на земельні ділянки для ведення ОСГ, аферисти просто створили класичний «рейдерський пакет документів» для захоплення чужої власності — не більше того. 

І доки «риги» були при владі, доти вони за допомоги цих «фільчиних грамот» намагалися захоплювати землю і врожаї Корнацьких. Змінилася влада — змінилися і «бенефіціари». По всій країні корупційні та рейдерські «проекти» режиму Януковича перейшли до рук лідерів «партій Майдану», на Миколаїщині це в першу чергу «Народний фронт». Це відомі в нашій області «сєніни фронтовики» Меріков, Бриченко, Кремінь, Підберезняк. Передовий загін зрадників Майдану, мародери, які в часи війни крадуть на кожному кроці із зловживанням службовими повноваженнями, до яких дорвалися на крові майданівців.

Далі буде. 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *