11.07.2021

Пасажирам «Укрзалізниці» продали квитки на неіснуючі місця

Укрзалізниця потрапила під нову хвилю критики з боку пасажирів після того, як в касі їм продали квитки на поїзд на місця, яких насправді просто не виявилося.

Як з’ясувалося, замість одного рухомого складу на вокзал був поданий із заміни інший, з більш короткими вагонами.

Про неприємну ситуацію розповіла пасажирка Надія Майна на своїй сторінці в Facebook.

За словами дівчини, в Дніпрі вона сіла в поїзд № 731 сполученням Запоріжжя — Київ, але тут її чекав неприємний сюрприз — в вагоні не виявилося її 86-го місця (нумерація закінчувалася на 81-му).

«І таких, як я (з квитком, але без місця), десь по десятку чоловік в декількох вагонах. УЗ замінила рухомий склад на інший, з більш короткими вагонами «, — пише вона.

І ось в результаті у людей, яким «не пощастило», залишилося три варіанти подорожі: або тимчасово сісти на яке-небудь вільне місце до появи пасажира з квитком на нього, або провідник підсадить нову людину на інше місце в іншому вагоні, або ж , якщо не хочеш «кочувати» і сперечатися з кимось за місце, можна проїхатися до Києва стоячи.

Дівчина з обуренням запитує, чи має Укрзалізниця «хоча б мінімальну повагу до тих, хто користується її послугами», і чи є у пасажира якісь гарантії, що йому буде надана послуга, згідно купленого квитка.

«Це ок ситуація? Я вже якось звикла до того, що ці денні «швидкісні» поїзди Інтерсіті мало не кожен раз спізнюються як мінімум на півгодини (а це особливо додає драйву, коли відразу з поїзда повинен встигнути на рейсовий автобус), але це вже щось то зовсім новеньке якесь нове «дно» «, — поділилася Надія враженнями від поїздки.

В результаті третій варіант нікого не звів, і сяк-так люди доїхали, розсівшись в вагонах на різноманітних місцях.

Як пояснив ситуацію провідник, ексцес стався через поломку потрібного поїзда, тому УЗ і замінила склад на інший.

«Але все одно залишилися і питання, і неприємний» осад «. Дуже хочеться, щоб такі подорожі були передбачуваними «, — пише пасажирка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *