25.02.2019

Патрульні Миколаєва врятували чоловіка, який намагався накласти на себе руки

24 лютого близько першої години ночі на спецлінію «102» надійшло повідомлено про те, що невідомий чоловік виказує намір стрибнути з Широкобальського шляхопроводу.

Повідомляє Патрульна поліція Миколаївської області на сторінці Фейсбук.

На місце оперативно прибули декілька нарядів патрульної поліції. На середині шляхопроводу інспектори помітили невідомого чоловіка, який стояв за перилами та кричав, що хоче покінчити життя самогубством. Останній перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння та постійно вимагав у патрульних, щоб вони спілкувалися з ним тільки без вогнепальної зброї. Налагодивши контакт з чоловіком та заспокоївши його, командир батальйону Ковалевич Євгеній та командир взводу Якименко Олександр підійшли до невідомого впритул та силоміць затягнули його на безпечну ділянку.

Чоловіка було доставлено до Корабельного відділу поліції, де йому викликали швидку.

Патрульні врятували чоловіка, який намагався накласти на себе руки

Патрульні врятували чоловіка, який намагався накласти на себе руки24 лютого близько першої години ночі на спецлінію «102» надійшло повідомлено про те, що невідомий чоловік виказує намір стрибнути з Широкобальського шляхопроводу.На місце оперативно прибули декілька нарядів патрульної поліції. На середині шляхопроводу інспектори помітили невідомого чоловіка, який стояв за перилами та кричав, що хоче покінчити життя самогубством. Останній перебував з явними ознаками алкогольного сп’яніння та постійно вимагав у патрульних, щоб вони спілкувалися з ним тільки без вогнепальної зброї. Налагодивши контакт з чоловіком та заспокоївши його, командир батальйону Ковалевич Євгеній та командир взводу Якименко Олександр підійшли до невідомого впритул та силоміць затягнули його на безпечну ділянку. Чоловіка було доставлено до Корабельного відділу поліції, де йому викликали швидку.#mykolaivpolice #патрульнаполіція #новаполіція #миколаїв #україна #mykolaiv #policeukraine #ukraine #policeman #національнаполіція #patrolpolice #служититазахищати #mkpolice

Опубліковано Патрульна поліція Миколаївської області Понеділок, 25 лютого 2019 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *