31.07.2019

Патрульні Миколаєва провели акцію, щоб привернути увагу на проблему торгівлі людьми

30 липня був Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Патрульні Миколаївщини спільно зі співробітниками Головного територіального управління юстиції, Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА та безоплатної правової допомоги провели акцію на залізничному вокзалі та звернули увагу людей на проблему торгівлі людьми. У ході акції патрульні знайомили громадян не тільки проблемою торгівлі людьми, а й способами її боротьби та роздавали буклети з пізнавальною інформацією кожному бажаючому.

Торгівля людьми — це форма сучасного рабства та порушення прав людини. Це не лише сексуальна експлуатація або випадки, пов‘язані із викраденням людей. Більшість постраждалих українців перебували в трудовій експлуатації або були втягнені у злочинну діяльність.

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. З 1991 року понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми (за даними дослідження МОМ), що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *