07.04.2021

Патріоти виконали свою обіцянку

Два тижні тому мурал, який на миколаївській багатоповерхівці намалювали на замовлення місцевого осередку партії Шарія, став скандально відомим через те, що його прототипом послужила їх лідерка Ольга Шарій. 

24 березня після галасливого конфлікту і сутичок на цьому тлі його «знеособлена», особа і ініціали жінки зафарбував представник «Нацкорпуса».( Миколаївська правда 24.03.2021)

Тоді лідер миколаївського штабу Олександр Глущенко заявив, що організація бере відповідальність за роботу, яку здійснює, а також зобов’язується відновити і переробити мурал, надавши зображеної таких рис, які б виключили схожість з дружиною одіозного блогера Анатолія Шарія, якому закидають державну зраду.

Напередодні сьомої річниці визволення Миколаєва від колаборантів національно-патріотичні сили привели до ладу скандальний мурал на вулиці Соборній. Миколаївці отримали не привязаний до партій чи ідолів образ Української жінки.
6 квітня були проведені роботи по зміні мурала.
Дівчині змінили обличчя, — художник розповів, що використовував для нового образу поширений типаж серед українок і надихався їх знімками в соціальних мережах.

Патріоти виконали свою обіцянку.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *