07.04.2021

Пенсіонер використовував бойовий снаряд у домашньому господарстві

Миколаївські вибухотехніки знешкодили бойовий снаряд, який 62-річний чоловік використовував у господарстві

Про це повідмляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.

Перевіряючи повідомлення про те, що мешканець одного з сіл Миколаївського району зберігає вибухові пристрої, поліцейські відділення поліції № 5 Миколаївського районного управління прибули з санкціонованим обшуком до домоволодіння 62-річного чоловіка.

У ході проведення слідчих заходів правоохоронці виявили вибухові предмети.

Вибухотехніки оглянули виявлене — тротилову шашку та артилерійський бойовий снаряд калібру 122 мм осколково-фугасної дії з радіусом ураження до одного кілометру, який підлягає негайному знищенню. Снаряд вилучили, транспортували та знешкодили на полігоні спеціалісти-вибухотехніки.


Зі слів чоловіка, вибухові предмети він знайшов, а безпосередньо бойовий снаряд використовував у якості підставки під час домашніх робіт.


Тротилову шашку поліцейські направили на проведення експертизи. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», що карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

Після проведення відповідних експертиз прийнята від громадян зброя, набої та боєприпаси підлягають знищенню, а, відповідно до ч. 3 ст. 263 КК України, громадяни, які добровільно видали небезпечні предмети, звільняються від кримінальної відповідальності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *