12.09.2019

Первомайський телеканал оштрафували за надмірне використання російськомовного контенту

Телеканал, який проводить мовлення в Миколаївській області був оштрафований за рішенням Національної ради за недотримання норм трансляції контенту українською мовою.

Про це 12 вересня в четвер повідомила пресслужба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Як повідомляє джерело, йдеться про перевірку ТОВ «Телерадіокомпанія «Твій всесвіт»,

Рішення про накладення штрафу було винесено в ході засідання Нацради 12 вересня 2019 року.

«Національна рада на засіданні 12 вересня розглянула результати позапланової виїзної перевірки ТОВ «Телерадіокомпанія «Твій всесвіт», м.Первомайськ Миколаївської обл. (Логотип «Твій всесвіт») і визнала порушення товариством статті 10 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» і застосувала санкцію «стягнення штрафу», — йдеться в повідомленні ради.

Згідно з моніторингом мовлення ефіру телекомпанії з 31.01.2019 по 06.02.2019, було виявлено в проміжку часу між 07:00 та 18:00 невідповідності пропорції трансляції україномовного контенту до російськомовного.

Як наголошується в повідомленні Нацради «частка передач і/або фільмів, виконаних державною мовою, склала 63% від загальної тривалості передач і/або фільмів (або їх частин) замість 75%, передбачених законом».

Позапланова перевірка ліцензіата відбулася 24.07.2019 і підтвердила результати моніторингу, про що був складений відповідний акт.

За невиконання вимог статті 10 Закону передбачено стягнення штрафу в розмірі 5 відсотків загальної суми ліцензійного збору, що для цього мовника становить 1 705,96 грн (одна тисяча сімсот п’ять гривень 96 копійок).

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *