05.06.2020

Переможцем конкурсу на директора ЦПМСД № 4 став Сергій Мотуз

Нещодавно відбулись конкурси на заміщення посади директора низки комунальних некомерційних підприємств Миколаївської міської ради. На конкурсних засадах обирався і керівник центру первинної медико-санітарної допомоги № 4. Кращим серед всіх кандидатів, які подали документи, виявився Сергій Мотуз.

За результатами конкурсу з переможцем було укладено контракт. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відвідав ЦПМСД № 4 та передав Сергію Мотузу документ.

Сергій Мотуз очолював ЦПМСД № 4 і до цього. Начальник управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шамрай охарактеризувала його як досвідченого фахівця,  досвідченого менеджера.

— Під час конкурсу доповідь Сергія Васильовича була однією з кращих: було зрозуміло, на що налаштований кандидат, який пропонується план подальшого розвитку закладу. Він переміг. Це був вибір, в першу чергу, колективу закладу, — сказала Ірина Шамрай.

Начальник управління охорони здоров’я зазначила, що Сергій Мотуз доклав значних зусиль для розвитку медичної галузі. Так, наприклад, саме завдяки його активній позиції та наполегливості в мкр. Матвіївка розпочато будівництво нової амбулаторії.

— Якщо по місту 74% заключних декларації з сімейними лікарями, то у вас цей показник перевищує 80%. Це свідчить про те, наскільки ваш колектив популярний серед мешканців міста. Я бажаю всім вам залишатьсь такими ж орієнтованими на пацієнта, — додала Ірина Шамрай.

Олександр Сєнкевич відзначив, що колектив  ЦПМСД № 4 має бути згуртованою командою. Головним же завданням Сергія Мотузу міський голова визначив   подальший розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази закладу.

— Бажаю вам натхнення та подальших успіхів, — сказав мер Миколаєва.

 

Відділ інформаційного забезпечення

департаменту міського голови

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *