12.09.2019

Перлини мистецтва у намисті кохання

12 вересня у рамках акції «Відкритий мікрофон», що реалізується працівникам бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку» обласної бібліотеки у рамках проекту «Будь на хвилі – читай, думай, дискутуй» було організовано творчу зустріч «Перлини мистецтва у намисті кохання» з родиною Луценків – Оленою та Андрієм.

Андрій – співробітник Миколаївської обласної філармонії та член музичного гурту «Вільні козаки», Олена – співачка, майстриня, голова громадського об’єднання «Козацька майстерня».

Під час зустрічі учасники заходу мали змогу почути ряд відомих музичних композицій «Вічне кохання» та «Коломийка» у виконанні Андрія, який майстерно володіє баяном, акордеоном та сопілкою.

Пісні «Запрошую вас, друзі, на гостину», «Мій коханий», «А мені все мало»  у виконанні Олени не залишили нікого байдужим.

Окрім того, присутні дізналися про мистецькі проекти, що реалізовують Андрій та Олена, деякі секрети щасливого подружнього життя, подальші творчі плани та, звичайно, про читацькі та книжкові уподобання.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *