18.06.2021

Перший модернізований трамвай міста «КТМ — 5ВП» почав перевезення пасажирів

У Миколаєві сьогодні, 18 червня, перший модернізований трамвай в місті «КТМ — 5ВП» почав перевезення пасажирів на маршруті №7. По маршруту проходження вагон пробуде дві години і повернеться в депо.

Як розповіла одна з пасажирок, вона приємно здивована новим вагоном і сподівається, що таких трамваїв буде більше. Також городянка сподівається, що трамвай не стане новим об’єктом для вандалів.

Контролери підприємства, які також стали пасажирами трамвая, захоплено описали новий вагон і закликали пасажирів «берегти красу».

Про вихід трамвая на повноцінні пасажирські перевезення буде повідомлено пізніше.

У трамваї завершені всі оздоблювальні роботи, встановлено електронне табло, а на телевізорі в салоні відображається інформація з камер відеоспостереження і фільми про Миколаєві. З гучномовця раз у раз звучить «Дякуємо, что скористати послуги КП« Миколаївелектротранс ».

Нагадаємо, що проект першого модернізованого трамвая в місті «КТМ — 5ВП» виконувався силами КП «Ніклаевелектротранс». На підприємстві повідомили, що первісна вартість модернізації трамвая розраховувалася попередньо в обсязі 9 млн. Грн. Для порівняння, вартість нового трамвайного вагона марки К-1 — 20 млн. Грн. Також зазначається, що наступний вагон буде зробити набагато простіше і менш витратно, оскільки підприємство підготувало висококваліфікованих фахівців.

Джерело: СВІДОК.info.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *