06.12.2019

Перші класи шкіл Миколаєва безкоштовно отримали набори LEGO

4 грудня всі перші класи міських шкіл безкоштовно отримали набори LEGO, які допоможуть впроваджувати ігрові та діяльнісні методи навчання в освітній процес.

Про це повідомляє управління освіти міської ради у фейсбук.

Ігровими наборами навчальні заклади забезпечені в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation.

— Конструктор сприятиме розвитку творчих здібностей, мислення, уяви, а також формуванню обчислювальних навичок першокласників НУШ. — зазначається у повідомленні.

Довідково:

МОН співпрацює з The LEGO Foundation починаючи з 2010 року.  Спочатку до спільного проекту «Сприяння освіті» було залучено заклади дошкільної освіти. Зараз до проєкту залучено 110 тис. дітей та 4,5 тис. педагогів.

У 2014 році Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти було проведено моніторингове дослідження ефективності впровадження проекту, яке показало позитивний вплив гри з LEGO на розвиток мовлення, мислення, вміння працювати в команді та комунікувати один з одним у дітей.

Меморандум про взаєморозуміння було підписано між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation у 2018 році. Документ передбачає, що The LEGO Foundation безкоштовно забезпечить наборами усі перші класи (близько 17 тисяч шкіл з усієї України) протягом 2018-2019 року. Також компанія допоможе педагогам опанувати методики для ефективного використання конструкторів у навчанні.

One Response to Перші класи шкіл Миколаєва безкоштовно отримали набори LEGO

  1. Сергей says:

    А поселкам не нужно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *