13.01.2022

Питання відомої недобудови лікарні у Миколаєві знову «зависло»

Віце-мер Миколаєва Юрій Андрієнко наголосив на важливості вирішення питання з недобудованим будинком на вул. 3-й Слобідський. Нагадаємо, що це питання не вирішило минулий склад міськради, але й у новій депутатській каденції воно фактично «зависло».

«Я вважаю, що це питання на розгляд депутатам виносити необхідно, – зазначив Андрієнко. — Я б просив депутатів приймати питання позитивно — чим більше часу минає, тим більше будівля руйнується, приходить у непридатність і тим менше шансів із нього, а не замість нього щось зробити. Ми можемо дійти результату, що будівлю доведеться просто демонтувати та займатися вже безпосередньо земельною ділянкою, а не об’єктом комунальної власності», — зазначив він у коментарі СВІДОК.info.

Нагадаємо, що навколо будівлі недобудованої поліклініки вже давно тривають гучні суперечки. ЧНУ ім. Петра Могили хоче зробити на його базі університетську клініку. Для цього потрібно недобудову передати з міської власності до державної. Питання неодноразово розглядалося на депутатських комісіях та сесіях, але не знаходило підтримки депутатів минулого скликання.

У той же час і місто нічого не вживало для відновлення будівлі або для того, щоб її убезпечити. А тим часом локація сподобалася шукачам гострих відчуттів. Так, влітку 2016 року 12-річний хлопець розбився до смерті, впавши з даху недобудови. До того ж, жителі сусідніх будинків постійно спостерігають підлітків, які мирно прогулюються по даху будинку, адже один невірний крок і будинок знову поповнить своє і без того неабияке зведення подій.

Трагедія, що трапилася з Оксаною Макар, також розгорталася на території будівлі.

Зазначимо, що на території зазначеного недобудови знаходиться парковка, на стан якої неодноразово надходили скарги місцевих жителів.

Депутати нового скликання Миколаївської міськради обіцяли своїм першим рішенням передати будівлю ЧНУ під клініку, але й цього разу щось пішло не так. У ході голосування лише 25 депутатів підтримали питання. Цього не вистачило для його ухвалення. Частина депутатів, які не підтримали питання чи утрималися від голосування, перебувають у фракціях партій «Слуга народу», «Партія Шарія», «ОПЗЖ».

Наприкінці літа питання про передачу будівлі університету знову виносилося на комісію з ЖКГ. Що дивно, депутати не підтримали ані саму передачу, ані продаж недобудови з аукціону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.