01.08.2020

Площа лісових пожеж в Україні зросла в 40 разів

За перші шість місяців поточного року кількість пожеж потроїлася, в той час, як їх площа зросла в десятки разів у порівнянні з минулим роком.

Кількість лісових пожеж в Україні в першому півріччі 2020 року порівняно з минулим роком збільшилася в три рази, а площа — в 40 разів. Про це повідомив глава Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін на засіданні колегії ДСНС за підсумками роботи за шість місяців 2020 року, передає прес-служба ДСНС.

«Тільки в лісовому фонді країни кількість пожеж порівняно з минулим роком збільшилася в три рази, а площа — в 40 разів. Тому протидія пожеж в екосистемах для ДСНС має на сьогодні пріоритетне значення», — заявив Чечоткін на засіданні колегії ДСНС.

Підрозділами ДСНС здійснено оперативне реагування на 50 надзвичайних ситуацій, а в ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт врятовано життя 2 694 громадян.

За підсумками колегії відзначено, що в середньому за добу підрозділи ДСНС ліквідували 280 пожеж, а в районі проведення операції Об’єднаних сил, де рятувальники продовжують виконувати завдання за призначенням, була надана допомога органам місцевої влади у відновленні 126 житлових будинків та знищено понад 8 800 вибухонебезпечних предметів на забруднених ВОП територіях Донецької та Луганської областей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *