26.08.2021

Податкова виявила та припинила незаконне виробництво товарів

Податковою міліцією Миколаївщини виявлено та припинено незаконне виробництво товарів акцизної групи.

В ході відпрацювання тіньового ринку виготовлення та обігу підакцизних товарів, на підставі ухвал слідчого судді Центрального районного суду м. Миколаєва під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури, в межах досудового розслідування кримінального провадження кваліфікованого за ч.1 ст.204 КК України, співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області проведено ряд санкціонованих обшуків на території торгівельних, складських та офісних приміщень м. Миколаєва.

В ході проведення вказаних слідчих дій виявлено та припинено незаконну діяльність з виробництва алкогольних напоїв, а також факт зберігання з метою збуту тютюнових виробів без марок акцизного податку України встановленого зразку.

В результаті проведених обшуків вилучено тютюнові вироби в загальній кількості 3 174 пачки на суму 175 тис. гривень, спирт та спиртовмісну рідину в кількості 345 л на суму 76 тис. гривень. Всього вилучено підакцизної продукції на суму 250 тис. гривень.

Слідчі дії тривають, відібрані зразки для дослідження тютюнових виробів та алкогольних напоїв щодо їх відповідності вимогам ДСТУ, готуються клопотання для направлення до суду ⚖ про накладення арешту на вилучені ТМЦ.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *