24.08.2021

Подружній шлях, довжиною в незалежність: у Миколаєві привітали пари, що побралися 24 серпня 1991 року

Цікавий захід влаштували в Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій з нагоди 30-ї річниці незалежності України. Сьогодні тут привітали подружжя, які взяли шлюб 24 серпня 1991 року. 

Про це повідомляє Відділ інформаційного забезпечення департаменту міського голови.

Для «Ровесників Незалежності» підготували святкову програму, а відзнаки й подарунки їм вручили міський голова Олександр Сєнкевич та перший заступник голови облдержадміністрації Георгій Решетілов.

  • Любов до рідного краю починається з любові до наших близьких. Сьогодні ми запросили на свято людей, для яких дата 24 серпня 1991 року — не тільки державне, а й особисте свято, — розповіли працівники “Палацу щастя”.

Серед ювілярів — справжній ровесник незалежності Павло Литвинов. Юнак народився 30 років тому цього пам’ятного для всієї країни дня. Все життя Павла пов’язане з нашим містом — тут він здобув вищу освіту, розпочав власну справу та планує майбутнє власної родини.

Щирими оплесками гості заходу зустріли подружжя, які саме сьогодні відзначають перлинні весілля. 24 серпня 1991 року пов’язали свої долі Олег та Наталя Лихіни, Віталій та Світлана Михайлови, Олена та Афанасій Білозери. У кожної родини — своя зворушлива та особлива історія. Та всіх єднає любов і прагнення жити в мирній, вільній, квітучій Україні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.