25.09.2019

«Пожежа» в краєзнавчому музеї

25 вересня відбулись гарнізонні тактико-спеціальні навчання з особовим складом Миколаївського міського гарнізону цивільного захисту. Цього разу відпрацьовано взаємодію рятувальників та адміністрації Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» на випадок пожежі. Загальна кількість основного фонду об’єкту налічує більш 160 тисяч одиниць збереження (унікальні колекції предметів археології та етнографії, зброї та стародруків, документальних джерел та пам’яток природи). Пожежне навантаження об’єкту складає велика кількість дерев’яних меблів, експонатів. 

За легендою, внаслідок короткого замкнення електромережі в приміщенні фондосховища на першому поверсі, виникла пожежа та сталося щільне задимлення в коридорах з першого по третій поверх. Відрізаними від шляхів евакуації залишились 4 працівники.  Адміністрацією закладу вжито низку заходів відповідно до алгоритму. Проведено сповіщення за номером «101», гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння, евакуацію персоналу та відвідувачів, знеструмлення будівлі, забезпечено зустріч пожежно-рятувальних підрозділів.  

За третім номером виклику почергово прибули вогнеборці Центрального, Заводського та Інгульського районів Миколаєва. У ході оперативної розвідки вогнеборці виявили умовних постраждалих, евакуювали їх з приміщень   та передали співробітникам швидкої медичної допомоги. Ланками газодимозахисної служби подано стволи на гасіння пожежі площею 32 кв м та захист суміжних приміщень 1, 2 поверху та підвалу. Організовано роботу штабу на пожежі.

Загалом до навчань залучалось 8 одиниць техніки та 30 чоловік особового складу ГУ ДСНС.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *