08.02.2019

Пожежні Миколаєва провели профілактичні бесіди серед жителів Заводського району

DSC_0058

7 лютого співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно з працівниками соціальної служби, представником адміністрації району та співробітником поліції  провели профілактичний захід у Заводському районі Миколаєва.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Рейдовики завітали до жителів приватних домоволодінь на вулиці Ялтинській та розповіли про основні причини виникнення пожеж у зимовий період і наслідки до яких вони можуть призвести. Також фахівці звернули увагу людей на превентивні заходи, які слід провести при експлуатації опалювальних приладів та навели статистичні данні.

«З початку 2019 року на території нашого краю виникло 125 пожеж, з них 84 пожежі у житловому секторі, загинуло 9 людей. В Заводському районі в житловому секторі трапилось 16 пожеж,  7 з них — у житлі. Найбільша кількість через необережне поводження із вогнем»— зазначили фахівці ДСНС.

Також рятувальники розповіли про необхідність тримати в оселі вогнегасник, як первинний засіб пожежогасіння, тому що  він може стати у нагоді при гасінні пожежі на початковій стадії  та допомогти мінімізувати наслідки загоряння.DSC_0022

Громадяни отримали корисну інформацію, поставили запитання та отримали кваліфіковані відповіді. На згадку про зустріч рятувальники залишили городянам інформаційні листівки, як нагадування про те, що нехтування правилами безпечної поведінки може коштувати людям втратою здоров’я або навіть життя!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *