08.03.2019

Політику роблять брудною тільки брудні люди

Миколаївські так звані політики-«фронтовики», а насправді просто миколаївська бригада організованого кримінального угрупування мародерів імені Яценюка — Меріков, Підберезняк, Бриченко, Кремінь — не минають жодної нагоди, щоб поповнити свої бездонні кишені, набиті краденим у народу.

Беруться за виконання будь-яких брудних замовлень, але по головному своєму ворогу — народному депутату і кандидату в президенти Корнацькому — з особливим завзяттям.

Та й платить замовник щедро!

Наразі замовник — це так звана «каманда» Юлі Тимошенко. Оскільки Корнацький, який органічно не терпить брехні, розказує людям правду про цю «Антибатьківщину» (до речі, й про всю іншу так звану демократичну опозицію, яку він називає брехунами і обманщиками народу), його намагаються очорнити в очах виборців, постійно лиють на нього бруд в «засобах масової дезінформації». В тому числі та щонайперше — у миколаївських, існуючих на кошти цих «юліних і сєніних» злодюг.

Та ця примітивна брехня вже давно всім надокучила, і цього разу миколаївська політична шпана вирішила обманювати людей хитріше. За інсайдерською інформацією, вони вирішили таке начебто дослідження діяльності Корнацького провести, «виявити протиріччя» і цим його потролити.

Тож хто охочий до «інформаційних помиїв» — запасайтеся попкорном. Скоро «схемщики» Мерікова і Соколова, які тільки й уміють дерибанити  бюджетні кошти на армію, ремонт шкіл, дитячих та інвалідних закладів, будуть годувати вас нісенітницями щодо «протиріч» у діяльності Корнацького. Брехнею.

А ми й далі будемо розповідати про них — хто вони такі. Фактами.

В. Кривошапко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *