06.04.2021

Поліція склала протоколи на директорів ринку «Колос»

За порушення карантинних норм миколаївські поліцейські склали відносно двох директорів непродовольчих ринків адмінпротколи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року щодо встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, сьогодні, 6 квітня, рейдова група з числа поліцейських відділення № 2 Миколаївського районного управління поліції ГУНП в Миколаївській області, представників органів місцевого самоврядування, Держспоживслужби здійснили перевірку щодо дотримання суб’єктами господарювання карантинних норм на ринку, розташованому по пр. Миру у Миколаєві.

За виявленими фактами порушень карантинних вимог на двох директорів ринку поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративне правопорушення. Стаття передбачає накладення штрафу від 17000 до 34000 гривень для фізичних осіб і від 34000 до 170000 гривень — для посадовців.

Прес-служба національної поліції

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *