30.09.2019

Понад 20 тисяч вилучених наркорослин та 55 кг наркотичних засобів: миколаївська поліція підбила підсумки операції «МАК»

На території області поліцейські перевірили понад п’ять тисяч сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок.

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Спецоперація, яка тривала з 20 травня до кінця вересня, проводилася з метою виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин, перекриття каналів надходження наркозасобів, недопущення витоку в незаконний обіг наркосировини рослинного походження, а також притягнення до відповідальності осіб, причетних до скоєння кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків.

Протягом вказаного часу на території області поліцейські перевірили понад п’ять тисяч сільськогосподарських підприємств та присадибних ділянок.

За результатами оперативно-профілактичних заходів зареєстровано 117 кримінальних правопорушень за посів або вирощування нарковмісних рослин (ст. 310 КК України).

До кримінальної відповідальності правоохоронці притягнули та повідомили про підозру по 67 кримінальних провадженнях 70 особам. Також склали 81 адміністративний протокол за статтями 106-1 «Невжиття заходів щодо забезпечення охорони посівів снотворного маку чи конопель, місць їх зберігання та переробки» та 106-2 «Незаконний посів або незаконне вирощування конопель» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Впродовж відпрацювання поліцейські виявили та вилучили 20 034 незаконно висіяних з ознаками культивації рослин коноплі та маку, а з незаконного обігу вилучили 55 кг наркотичних засобів.

А також викрили діяльність злочинної групи з чотирьох осіб, причетних до незаконного вирощування наркотичних рослин.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *