04.09.2021

поновили реконструкцію скверу «Миколаївський»

В обласному центрі третього вересня поновили роботи з реконструкції скверу «Миколаївський». Департамент житлово-комунального господарства сплатив усю суму, заплановану на 2021 рік. Підрядник має виконати умови договору до 15 вересня.

До сьогоднішнього поновлення роботи кілька разів переривали. Розкиданою плиткою у сквері, гралися діти. У деяких місцях люди змушені були ходити по купах розкиданого щебеню. Виникло стихійне звалище.

«Будь-яка робота – заважає. Хочеться, щоб вже було гарно, щоб доробили. А то розпочали, а не дороблюють», – каже Жанна Цибульська, яка живе біля скверу.

За словами генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Благоустрій-НК» Юрія Яковенка, роботи переривали з об’єктивних причин.

«Не було дозволу з державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Не те що дозволу, а якісь моменти були та призупинила ДАБІ. Не було технагляду. Потім з’явився технагляд – у нього не та ліцензія була. Дев’ять місяців не платили. Минулого року (2020-го – ред.) почалися роботи, а виплат – не було», – каже Юрій Яковенко.

За словами заступника начальника відділу кадрів та юридичного забезпечення міського департаменту житлово-комунального господарства Ігоря Набатова, цьогоріч сквер не здадуть в експлуатацію, адже роботи фінансуються поступово. На 2021 рік виділили п’ять з половиною мільйонів гривень. Відповідно, таку суму підрядник має засвоїти при виконанні робіт. Підрядник має виконати умови договору до 15 вересня.

«У випадку, якщо до 15 вересня не виконає роботи підрядна організація, департамент матиме змогу розглянути питання щодо розірвання договору і виставлення штрафних санкцій підрядній організації», – каже Ігор Набатов.

Кінцевий строк виконання робіт – 1 лютого 2022 року. На це при формуванні річного бюджету міськрада повинна запланувати 8 мільйонів гривень, – додав Ігор Набатов.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.