08.03.2020

Правоохоронці організували проведення профілактичного відпрацювання на території Первомайщини

З метою попередження скоєння вуличних злочинів, інспектори-поліцейські проводили профілактичні та роз’яснювальні бесіди з громадянами, що у нічний час гуляли вулицями міста напідпитку.

Повідомляє прес-служба поліції області.

Ввечері 6 березня особовий склад Первомайського відділу поліції у складі співробітників сектору превенції у складі піших та автопатрулів проведуть комплекс заходів, спрямованих на профілактику, попередження та розкриття правопорушень, а також забезпеченню публічної безпеки і правопорядку на території міста та району.

Керівництвом відділу поліції був проведений цільовий інструктаж із задіяним особовим складом, під час якого надано інформацію щодо криміногенної ситуації на території міста та району, а також орієнтування на пошук правопорушників.

Під час відпрацювання правоохоронці перевірили дотримання піднаглядними встановлених правил та обмежень, осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, раніше судимих, які схильні до скоєння правопорушень та які вчинили насильство у сім’ї.

Також проводились заходи щодо встановлення місцезнаходження осіб, які розшукуються за скоєння тяжких і особливо тяжких злочинів, та осіб, які безвісно зникли.

З метою попередження скоєння вуличних злочинів, інспектори-поліцейські проводили профілактичні та роз’яснювальні бесіди з громадянами, що у нічний час гуляли вулицями міста напідпитку, щодо згубних звичок та до чого можуть привести їхні наслідки

Особливу увагу поліцейські зосередили на перевірці місць найбільшої концентрації молоді,  закладах громадського відпочинку (кафе, бари, дискотеки) та крамницях, з метою перевірки щодо продажу тютюнових та алкогольних виробів неповнолітнім.

За підсумкам проведеного відпрацювання правоохоронці виявили та задокументували 11 фактів порушення адміністративного законодавства, а саме: порушення правил адміністративного нагляду, вживання алкоголю та куріння у громадських місцях, порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей тощо.

Усі складені адміністративні матеріали найближчим часом будуть скеровані до суду для прийняття законного рішення.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *