20.01.2020

Представники Миколаївської міської ради стали учасниками міжнародної школи Resilience League 2019

Представники Миколаївської міської ради стали учасниками міжнародної осінньої школи Resilience League 2019 «Когнітивна стійкість проти ворожої дезінформації, суспільної поляризації та шкідливої радикалізації».

Resilience League — міжнародна платформа для співробітництва, що об’єднує експертів з усього світу задля укріплення національної стійкості в умовах гібридних загроз. Осіння школа підготовлена і проведена Центром інформації про безпеку та оборону (NCDSA) спільно з Міжнародним центром оборони й безпеки (ICDS) за підтримки НАТО, Посольства Німеччини в Естонії, Посольства США в Естонії, Фонду Фрідріха Еберта та естонсько-української програми з розвитку співробітництва «Стійка Україна».

Нагадаємо, що 29 січня 2019 року між Миколаївською міською радою та Міжнародним центром оборони й безпеки (ICDS) було укладено Меморандум про співпрацю. У рамках співпраці організовано навчання, а також зустрічі високопосадовців Естонської Республіки й партнерів із місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування України.

Миколаївську міську раду та місто Миколаїв на міжнародному рівні представляли директор департаменту міського голови Юлія Литвинова й начальник відділу стандартизації та електронного врядування Дмитро Канарський.

Біля 70 фахівців із країн Балтії, Швеції, Німеччини, Великобританії, України, Білорусі протягом кількох днів обговорювали різні аспекти, пов’язані зі стійкістю суспільства в протистоянні інформаційним та пропагандистським загрозам, збереження свободи та національної ідентичності.

Вітаючи учасників навчального візиту, директор Міжнародного центру оборони й безпеки (ICDS) Григорій Сеньків підкреслив, що велике значення для забезпечення стійкості суспільства має залучення активних громадян до якісної комунікації.

Загалом, як естонські, так і українські посадовці та вчені ефективними кроками до подолання інформаційних загроз вважають навчання молоді, розвиток незалежних засобів масової інформації, вивчення та використання досвіду партнерів, єдність у протистоянні агресії.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *