27.10.2019

Представники Словацької Республіки презентували миколаївським студентам та викладачам програму співробітництва

У суботу, 26 жовтня, представники Словацької Республіки презентували миколаївським студентам та викладачам програму співробітництва, що розроблена за підтримки уряду та IT-асоціації Словаччини.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Програма передбачає співпрацю між українськими та словацькими вищими навчальними закладами. За результатами навчання студенти не лише отримають два дипломи – український та словацький (європейського зразка) – а й пройдуть обов’язкове стажування в кращих міжнародних компаніях.

У складі іноземної делегації до Миколаєва завітали Маріо Леловскі, перший віцепрезидент IT-асоціації Словаччини, Чібак Любош, представник Вищої школи економіки та менеджменту публічного адміністрування в Братиславі, Михайло Музальов, Почесний консул Словацької Республіки в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях, Дар’я Бодрова, радник Почесного консула

Робочий візит організовано відділом протоколу та міжнародного співробітництва департаменту міського голови Миколаївської міської ради.

Представники Словаччини зустрілися з викладачами та студентами МНУ ім. В.О. Сухомлинського, НУК ім. Адмірала Макарова, ЧНУ ім. Петра Могили.

У миколаївській «Могилянці»  гостей нашого міста привітав мер Олександр Сєнкевич. Він розповів, що Миколаїв має високий науковий та дослідницький потенціал, а наші студенти – мотивовані, ініціативні та активно беруть участь у різних міжнародних освітніх програмах. Спілкуючись із молоддю, міський голова порадив ефективно використовувати роки навчання, проявляти себе та не боятися відкривати нові можливості.

Маріо Леловскі, перший віцепрезидент IT-асоціації Словаччини, зацікавив студентів перспективами професійного зростання, що відкриє перед ними навчання за програмою співробітництва словацьких та українських внз. За його словами, пріоритетними напрямками в словацькій економіці є розвиток науки та IT –технологій, автомобілебудування. На даний час розроблено навчальні програми спільно з сімома українськими університетами. Кілька випускників уже проходять стажування в міжнародних компаніях. До співробітництва може приєднатися і Миколаїв.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *