03.02.2019

Предстоятеля Православної Церкви України офіційно звели на престол

1549190421-8196

У Софії Київській офіційно звели на престол предстоятеля Православної Церкви України Митрополита Київського та всієї України Епіфанія.

Про це повідомляє Укрінформ.

На престол Київської митрополії його звели представник вселенського патріарха Варфоломія, митрополит Гальський Еммануїл, митрополит Макарій, котрий раніше очолював Українську автокефальну православну церкву (УАПЦ), а також митрополит Вінницький і Барський Симеон, який долучився до творення ПЦУ з боку тих громад, які були у церкві Московського патріархату.

Від моменту інтронізації Епіфаній повноцінно став митрополитом Київським і всієї України.630_360_1549183236-8479

Наразі у Софії Київській триває богослужіння.

Після інтронізації Митрополита Епіфанія заплановано перше засідання Священного Синоду Православної церкви України. На Священному Синоді мають остаточно узгодити, затвердити та призначити відповідальні посади та синодальні управління, які діятимуть в подальшому для розвитку єдиної помісної православної церкви.

Під час об’єднавчого собору 15 грудня предстоятелем Православної церкви України обрали митрополита Переяславського і Білоцерківського Епіфанія. 6 січня він отримав Томос про автокефалію Православної церкви України з рук Вселенського патріарха Варфоломія.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *