03.08.2020

Прикордонники перехопили рекордну партію кокаїну

Півцентнера кокаїну було заховано в вентиляційних люках контейнера з бананами, які прибули з Еквадору.

Правоохоронці затримали в Морському порту Південний велику партію кокаїну, який у контейнері з бананами прибув з Еквадору. Про це в понеділок, 3 серпня, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Відзначається, що кокаїн, розфасований у 47 брикетах, був захований у вентиляційних люках. Кожен брикет мав своє фірмове маркування у вигляді букв і цифр, що вказує на його приналежність до певного наркосиндикату.

«Орієнтовна вартість вилученого «елітного» наркотику, вагою 56,4 кг, на чорному ринку може досягати понад 200 мільйонів гривень», — повідомили прикордонники.

За цим фактом порушено кримінальну справу відповідно до статті про контрабанду наркотичних засобів (ст.305 КК).

Прикордонники відзначають, що це не перше затримання важких наркотиків у таких обсягах. У лютому і в травні цього року в Морському порту Південний прикордонники Одеського загону вже затримували великі партії кокаїну.

У першому випадку в контейнері, який прибув із Республіки Чилі з вантажем легкових машин, правоохоронці виявили 31 брикет кокаїну загальною вагою понад 30 кг. Кожен з пакетів був промаркований зображеннями персонажа з відомої гри Монополія.

У другому випадку наркотик помістили в тайниках, обладнаних з використанням технічних порожнин контейнера з бананами, який теж прибув з Еквадору. Кокаїн був розфасований у 45 брикетах. Кожен брикет із зображенням міньйона був захований у свинцеву упаковку, щоб зменшити ймовірність виявлення їх за допомогою сканерів і службових собак. Вага брутто виявленого наркотику склала 53,4 кг.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *