01.07.2021

Пробки на Варварівському мосту будуть виникати протягом усього літа

Через ремонтні роботи, які проводить Служба автомобільних доріг Миколаївщини на Варварівському мосту, а в подальшому на вулиці Великій Морській, пробки будуть виникати протягом усього літа.

Про це в ефірі програми «Битва за місто» заявив міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич.

Ви звернули увагу, що пробки з’явилися, коли ми почали ремонтувати Дамбова частина? Тобто, це місце від якоря, з’їжджаючи з моста, і до моста. У нас є ще таке ж вузьке «шийку» від моста і до перетину з вулицею Микільської. Пробка явно буде. Не чекайте, що станеться якесь диво і не буде пробки. Так (все літо будуть пробки, — прим.), — сказав Олександр Сенкевич.

Мер Миколаєва звернув увагу, що вперше за 30 років Служба автомобільних доріг області ремонтує трасу міжнародного значення в межах міста.

Це (пробки, — прим.) Закінчиться тоді, коли ми відремонтуємо дорогу. Місто, дійсно, допомагає тим, що відновлює бордюри і робить кишені. Роботу виробляє Служба автомобільних доріг. Слава Богу, вперше за 30 років. Виділено гроші, щоб в повному обсязі закінчити цю доріг, — підкреслив Олександр Сенкевич.

У той же час, глава Миколаївської ОДА Віталій Кім під час виступу Олександра Сенкевича додав репліку про те, що зараз вживаються всі заходи, щоб пробок через ремонтних робіт на мосту не було взагалі.

Полотно повинні відновити до п’ятниці (до Варварівського мосту, — прим.), Потім перейти на міст і в сторону Великій Морській. Пробок буде менше або, я сподіваюся, взагалі не буде, тому що сьогодні їх немає. Термін всіх робіт, включаючи ПГУ — це півтора місяці. Ми вживаємо всіх заходів, щоб пробок не було, в тому числі, інформування про об’єкти. Зараз все люди в курсі, що вранці і ввечері туди краще не їхати. Потрібно або днем, або вночі. Ми постараємося, щоб пробок не було, — сказав Віталій Кім.

Джерело: МаюПраво

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *