31.05.2020

«Пробіг під каштанами» зібрав вже 370 тисяч на допомогу лікарням

Під час онлайн-пробігу під каштанами у столиці до Дня Києва організатори зібрали 370 тисяч гривень на допомогу лікарням. Збір коштів триває.

«Забіг тривав 35 хвилин. За цей час зареєструвалося більше 3700 учасників. Організаторам вдалося зібрати понад 370 000 гривень. Втім, внесок — 100 гривень — можна зробити і після закінчення пробігу», — йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що збір благодійних коштів проводиться з метою допомоги лікарням, зокрема Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Збір коштів триває і всі охочі можуть зареєструватися на сайті благодійного фонду «Пробіг під каштанами» та зробити свій внесок.

Зазначається, що цього року через обмеження пробіг відбувся в онлайн-форматі. Дистанцію в 5 кілометрів бігли 10 киян, яких організатори обрали амбасадорами столиці. До пробігу долучився і мер Києва.

«Цей пробіг уже став для мене, як і для багатьох киян, традицією. Бо ми з вами не уявляємо свого життя без спорту та руху! А ще це — можливість своїм маленьким внеском зробити світ добрішим і допомогти дітям з вродженими вадами серця. На жаль, цього року ми були вимушені змінити формат. І на 28-ий пробіг вийшла команда амбасадорів пробігу. Ми подолали дистанцію за всіх киян», — сказав Кличко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *