18.06.2021

Провалля та просідання ґрунту: наслідки негоди

На вулицях Миколаєва після декількох злив утворилися просідання ґрунту та провалля. У «Миколаївводоканалі» розповіли, що причина утворення проваль ‒ зруйнована бетонна каналізація.

Вулиця Троїцька, 220. Тут, на узбіччі, внаслідок провалу ґрунту, утворилась яма, глибиною майже п’ять метрів, розміри ‒ орієнтовно п’ять на десять метрів. Яма утворилася через зруйнований бетонний колектор.

За словами речниці «Миколаївводоканалу» Ірини Крісанової, станом на 18 червня, основні сили підприємства сконцентровані на цій ділянці.

До цієї мережі під’єднана каналізація міської лікарні №3, житлових будинків та одного з підприємств за межею міста. Водопостачання цим об’єктам не відмикали. Щоб приступити до ремонтних робіт, каналізаційні стоки перекачують двома насосами.

«На сьогодні (18 червня ‒ ред.) в нас завдання відкачати воду з ями, промити ту частину труби, яка зараз перебуває під землею, не збільшувати об’єм розриття і встановити нову поліпропіленову трубу», ‒ розповіла Ірина Крісанова.

Провалля огороджене попереджувальними знаками, сигнальною стрічкою та насипами піску. Троїцькою, окрім великовантажного та легкового траспорту, курсують декілька маршрутів перевізників. За словами водія маршрутного таксі Костянтина Куліка, в місті є місця, які перебувають у гіршому стані.

«У нас по Прикордонній проїхати взагалі неможливо. Так що тут, то дурниці. Все постійно розривають, а як треба, ніхто не зариває. Бо потім розриють знов”, ‒ сказав Костянтин Кулік.

За словами Ірини Крісанової, всього, станом на 18 червня, в місті повідомили про 19 подібних проваль або просідань ґрунту.

Джерело: Суспільне

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.