19.11.2019

Прокуратура Миколаївщини припинила незаконне користування 20,6 га пасовищ

Суб’єкт господарювання  використовував земельну ділянку не за цільовим призначенням – замість  сінокосіння та випасання худоби вирощував зернові культури, заподіюючи при цьому державі шкоду.

Повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Рішенням Веселинівського районного суду підтверджено законність вимог Вознесенської місцевої прокуратури про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 20,6 га вартістю 108 тис грн у Веселинівському районі, повернення її у розпорядження держави та стягнення шкоди у розмірі  8,5 тис грн, завданої незаконним використанням землі.

Установлено, що суб’єкт господарювання  використовував земельну ділянку не за цільовим призначенням – замість  сінокосіння та випасання худоби вирощував зернові культури, заподіюючи при цьому державі шкоду.

Реагуючи на порушення, та з метою захисту інтересів держави у земельній сфері, місцевою прокуратурою до суду пред’явлено позов, який задоволено у повному обсязі.

Органи прокуратури Миколаївщини продовжують послідовну роботу щодо поновлення інтересів держави шляхом повернення земель сільськогосподарського призначення державі, які використовуються з порушенням вимог чинного закодавства.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *