12.07.2019

Прокуратура Миколаївщни домоглася повернення державі 7,8 га земель водного фонду

Між приватним підприємством та Кривоозерською районною радою укладено договір оренди зазначеної земельної ділянки, термін дії якого закінчився у 2015 році.

9 липня 2019 року Господарським судом задоволено позовні вимоги Первомайської місцевої прокуратури в повному обсязі та зобов’язано приватне підприємство повернути державі земельну ділянку водного фонду площею 7,8 га вартістю 187 тис грн, розташовану в межах Мазурівської сільської ради Кривоозерського району.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Встановлено, що між приватним підприємством та Кривоозерською районною радою укладено договір оренди зазначеної земельної ділянки, термін дії якого закінчився у 2015 році. Проте, підприємство не дотрималось умов і порядку пролонгації договору оренди, в зв’язку з чим втратило право на оренду землі з моментом закінчення терміну дії договору. Підприємство продовжувало використовувати дану земельну ділянку та ставок для риборозведення без належних правових підстав.

Зважаючи на виявлені порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами повернути до державної власності ставок з незаконного користування.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *