21.09.2020

Прокуратурою виявлено факт самовільного зайняття 28 га сільгоспугідь у Кривоозерському районі

Первомайською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, відкритому за фактом самовільного захоплення земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 28 га, розташованої поблизу с. Гойдаї Кривоозерського району (ч. 1 ст. 197-1 КК України).

Встановлено, що зазначена земельна ділянка використовується невстановленими особами самовільно, без правовстановлюючих документів та засіяна соняшником., що спричиняє збитки держав у сумі понад 225 тис грн.

У зв’язку з цим, з метою вжиття заходів щодо визнання посівів сільськогосподарської культури безхазяйним майном та їх реалізації в дохід держави, місцевою прокуратурою до Головного управління ДПС у Миколаївській області скеровано відповідну інформацію.

На даний час уповноваженим підприємством здійснено збір врожаю та планується його реалізація з подальшим перерахунком виручених коштів до місцевого бюджету.

Розслідування триває, встановлюються особи, які можуть бути причетними до скоєння зазначеного кримінального правопорушення.

За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *