26.09.2020

Протестувальники двох криворізьких шахт у повному складі піднялися на поверхню

Шахтарі, що третій тиждень протестували під землею на чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату, пристають на умови адміністрації, підписують Меморандум і частково піднімаються на поверхню.

Як передає Укрінформ, про це голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець повідомив у Фейсбуці.

“Попередньо стало відомо, що в ході перемовин гірників та адміністрації КЗРК було досягнуто домовленості, що всі гірники, хто знаходився під землею з першого дня протесту, підпишуть Меморандум і це буде гарантією непритягнення їх до відповідальності, запорукою непереслідування.

Адміністрація КЗРК категорично наполягла на тому, що передбачені Меморандумом вимоги в частині підвищення зарплат на підприємстві наберуть чинності з моменту, коли на поверхню підіймуться всі протестувальники всіх чотирьох шахт”, — зазначив Волинець.

За його словами, вчора ввечері протестувальники шахт «Тернівська» та «Гвардійська» у повному складі піднялися на поверхню. Вже в суботу, 26 вересня, на шахті «Тернівська» перша зміна приступила до роботи.

На «Гвардійській» ведуться ремонтні роботи на підйомі.

З шахти «Батьківщина» вночі на поверхню виїхали 11 протестувальників.

Станом на 9.10 підземний протест продовжують 68 гірників шахт «Жовтневої» та «Батьківщина» Криворізького залізорудного комбінату.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *