28.10.2021

Протидія диверсіям на військових об’єктах: СБУ провела антитерористичні навчання на Миколаївщині


Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Миколаївській області провела планові командно-штабні навчання на військових об`єктах регіону.

Через потенційну «загрозу» на Півдні України, учасники розгорнули штаб в одній із військових частин, дислокованих на території Миколаївщини. Керівництво операцією відбувалося онлайн.

За легендою навчань, декілька умовних диверсійних груп противника мали завдання здійснити диверсію на одній з військових частин дислокованих на території області.

У результаті тренувань вдалося запобігти теракту, а «диверсантів» знешкодити.
Основною метою тренувань була перевірка готовності всіх суб’єктів боротьби з тероризмом до протидії можливим диверсійним загрозам та підвищення рівня міжвідомчої взаємодії під час проведення спецоперацій.

У навчаннях взяли участь представники Служби безпеки України, Збройних сил України, Нацгвардії, Нацполіції, Патрульної поліції, Державної прикордонної служби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Керівництво Штабу відзначило належний рівень підготовки учасників тренування, високий ступінь взаємодії керівників регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом.
Регулярне проведення таких навчань дозволяє посилити ефективність спільних дій під час проведення реальних спецоперацій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.