11.01.2021

Протягом минулого року до поліції Миколаївщини надійшло 16 тисяч звернень про вчинення домашнього насильства

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства, невідкладно телефонуйте за номером 102. 

Упродовж 2020 року до підрозділів поліції Миколаївської області надійшло 15 тис. 772 заяви та повідомлення про вчинення домашнього насильства, з яких 185 – від дітей. За результатами їхнього розгляду співробітники поліції склали 3378 протоколів за статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування».

Повідомляє прес-служба поліції Миколаївської області.

Слідчі розпочали 548 кримінальних проваджень, у тому числі 70 – за статтею 126-1 ККУ «Домашнє насильство» за фактами систематичного вчинення протиправних дій відносно членів родини.

Також відкрито 21 кримінальне провадження за фактами невиконання обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників (стаття 390-1 Кримінального кодексу України).

З метою недопущення повторного вчинення домашнього насильства на профілактичний облік поліцейські поставили 2388 кривдників. У переважній більшості це особи чоловічої статі (91,5 %). Усього на такому обліку перебуває 1933 особи (92 % – чоловіки).

Стосовно 909 осіб, які допустили вчинення домашнього насильства, співробітники поліції застосували термінові заборонні приписи. 18 кривдникам були анульовані дозволи на право зберігання та носіння зброї, а саму зброю у власників вилучили.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *